To on jest nową "gwiazdą" mundialu. "Bardziej znany niż Messi"

Mundial w Katarze to okazja do oglądania piłkarskich wyczynów piłkarskich gwiazd, ale kibice przyjeżdżający na turniej szukają też atrakcji i nieoczekiwanych bohaterów poza meczami. Sensacyjną gwiazdą turnieju w internecie stał się jeden z pracowników przy mundialu, znany w sieci jako "Metro Guy".

Hitem sieci są nagrania nagrania młodego Kenijczyka, który w okolicy jednego ze stadionu w rytmiczny sposób wskazuje drogę do metra w Dosze, krzycząc do megafonu. W mgnieniu oka został mundialową gwiazdą TikToka.

Zobacz wideo Zmiana składu? Thomas Mueller reprezentacji Polski ma pomóc Lewandowskiemu

Nowa gwiazda mundialu

Dojazd na stadiony MŚ w Katarze ułatwiają trzy linie metra. W okolicach każdej stacji metra jest pracownik pokazujący drogę do podziemnej kolei. Zdecydowanie wyróżnia się w tej pracy wspomniany mężczyzna z Kenii, który już zapracował na sympatię co najmniej kilkudziesięciu tysięcy fanów.

On rytmicznie wykrzykuje przez megafon: "Metro!", a reszta tłumu dopowiada: "Tędy!". Do tego pokazuje zejście do metra piankową rękawicą z wysuniętym palcem. Sytuacja wygląda, jakby Kenijczyk kierował tłumem na koncercie, a media piszą o nowym, sensacyjnym odkryciu tego mundialu.

Ta sytuacja mogła dać Ghanie remisTo był najlepszy mecz MŚ w Katarze. Pięć goli. Portugalia zamarła w ostatniej akcji [WIDEO]

Jeden z jego filmików ma już ponad milion wyświetleń na TikToku, a jego konto obserwuje 38 tys. osób. Na Twitterze znajdziemy znajdziemy wiele nagrań, gdzie mężczyznę nazywa się powszechnie "Metro Guy" lub "Metro Man".

Ogromny skok popularności może robić wrażenie. Wielu internautów już żartuje, że jest "bardziej znany niż Messi". Zauważają, że bardzo lubi swoją pracę i uznają go za zabawną osobę.

Nowa gwiazda mediów społecznościowych to 23-letni Abubakr Abbass. Jednak nie wiadomo o nim nic więcej - jak trafił do Kataru, jak dostał tę pracę, czy długo jest w kraju gospodarza mundialu.

Rosyjska flaga na butach reprezentanta KamerunuWstyd w Katarze. Jedyny Rosjanin na MŚ okrył się hańbą. Pokazał to światu

Więcej o: