Analizujemy sensacyjny skład Polaków. Michniewicz idzie na całość [SPORT.PL LIVE]

Znamy skład, w jakim reprezentacja Polski rozpocznie pierwszy mecz mistrzostw świata przeciwko Meksykowi. Od 16:00 w specjalnym programie Sport.pl Live przeanalizujemy wybory Czesława Michniewicza. Gośćmi Konrada Fersztera będą Marcin Broniszewski oraz Paweł Kieszek.

Już o 17:00 reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Katarze. Rywalem drużyny Czesława Michniewicza będą Meksykanie, czyli zespół, który nieprzerwanie od 1994 r. awansował z grupy i odpadał w 1/8 finału mundialu.

Zobacz wideo

Znamy już skład, w jakim drużyna Michniewicza rozpocznie to spotkanie. Od godz. 16:00 w specjalnym programie Sport.pl Live dziennikarze naszego portalu przeanalizują to, co czeka nas na stadionie 974. Gośćmi Konrada Fersztera będą były trener m.in. Wisły Kraków, Górnika Łęczna i Widzewa Łódź - Marcin Broniszewski - oraz był bramkarz m.in. Polonii Warszawa, Bragi i FC Porto - Paweł Kieszek.

W programie połączymy się też z wysłannikiem Sport.pl do Kataru - Dominikiem Wardzichowskim - który opowie o emocjach, które na miejscu towarzyszą polskim kibicom niespełna godzinę przed meczem otwarcia mundialu.

Więcej o: