Polacy, bójcie się. Piłkarz Arabii Saudyjskiej dał show [WIDEO]

Arabia Saudyjska przygotowuje się pierwszego meczu mistrzostw świata przeciwko Argentynie. Na jednym z treningów prawdziwy popis umiejętności dał napastnik Sami Al-Najei. Jego technika może imponować każdemu kibicowi piłki nożnej.

Sami Al-Najei na co dzień jest piłkarzem saudyjskiego Al-Nassr FC, w którym w tym sezonie zagrał osiem spotkań, w których zdobył dwa gole i zaliczył trzy asysty. W reprezentacji narodowej zagrał to tej pory 17 razy i zdobył dwie bramki. Zawodnik nie pojechał z kadrą na mundial w 2018 roku, a teraz wskazywany jest jako rezerwowy. Przygotowując się do turnieju, pokazał świetne wyszkolenie techniczne. 

Zobacz wideo Katar tuszuje liczbę ofiar mundialu

Techniczny popis napastnika Arabii Saudyjskiej podczas przygotowań do meczu z Argentyną

W mediach społecznościowych reprezentacji Arabii Saudyjskiej pojawiają się filmy pokazujące treningi przed pierwszym meczem mundialu. Saudyjczycy pokazywali już m.in. trening bramkarski i próby wytrzymałościowe, a teraz na ich profilu pojawił się film prezentujący bajeczną technikę Samiego Al-Najei. Napastnik znajdował się za linią końcową, skąd przerzucił piłkę nad swoją głową, a następnie zewnętrzną częścią stopy skierował ją do bramki. Futbolówka na została uderzona wysoko, odbiła się od ziemi i wpadła do bramki. Ucieszony Al-Najei uniósł ręce ku górze, a następnie uśmiechnięty pokazał palcem w stronę kamery i odszedł. 

- "Dobrze" - skwitowali krótko Saudyjczycy we wpisie. 

Reprezentacja Arabii Saudyjskiej pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Katarze rozegra we wtorek 22 listopada o godzinie 11:00 przeciwko Argentynie. Spotkanie odbędzie się na Lusail Iconic Stadium w Lusail, a arbitrem głównym meczu będzie Słoweniec Slavko Vincic. Cztery dni później o godzinie 14:00 Arabię czeka mecz z Polską, a zmagania grupowe zakończą meczem z Meksykiem, 30 grudnia o godzinie 17:00.

Więcej o: