Michniewicz ogłasza powołania na MŚ 2022. Oglądaj konferencję prasową [TRANSMISJA]

Już dziś o 15:00 poznamy ostateczną 26-osobową kadrę Polski na mistrzostwa świata w Katarze. Czesław Michniewicz ogłosi nazwiska podczas oficjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się w Fabryce Norblina. Zapraszamy na transmisję z ceremonii.

Do mistrzostw świata w Katarze zostało zaledwie 10 dni. W niedzielę 13 listopada reprezentacja Polski rozpocznie zgrupowanie przed turniejem. Dziś poznamy nazwiska 26 piłkarzy, którzy się na nim pojawią, a kilka dni później wsiądą na pokład samolotu do Kataru. 

Zobacz wideo Co musi zrobić Lewandowski, żeby zostać sportowcem roku?

Czesław Michniewicz ogłasza powołanych. Oglądaj transmisję

Uroczysta prezentacja reprezentantów Polski na mistrzostwa świata odbędzie się dziś o 15:00.  Zapraszamy do oglądania.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

 

Mistrzostwa świata w Katarze. Oni na pewno nie zagrają na mundialu

Na kilkadziesiąt minut przed oficjalnym ogłoszeniem 26-osobowej kadry na mundial wiadomo, że nie zagra na nim kilku kontuzjowanych zawodników. O sporym pechu może mówić Arkadiusz Reca, który we wtorek nabawił się urazu podczas meczu Spezii i raczej nie znajdzie się wśród powołanych. Dla 27-latka będzie to kolejne zgrupowanie, które najpewniej straci z powodów zdrowotnych.

Do Kataru na pewno nie polecą także Jacek Góralski i Adam Buksa. Ten pierwszy zmaga się z problemami mięśniowymi, drugi zaś z powodu kontuzji kostki w tym sezonie prawie wcale nie był w kadrze meczowej RC Lens. Problemy ma także Bartłomiej Drągowski, który zmaga się z bólem pleców. 

Kilka dni temu w programie "Dwa fotele" selekcjoner ujawnił, według jakiego klucza wybiera piłkarzy, którzy pojadą na mistrzostwa. Na liście powołanych ma znaleźć się czterech bramkarzy, pięciu stoperów, czterech wahadłowych, sześciu środkowych pomocników, trzech skrzydłowych i czterech napastników.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.