Lotto Ekstraklasa. Miedź Legnica - Pogoń Szczecin. Kiedy mecz i gdzie obejrzeć? Transmisja TV

W piątek o godzinie 18.00 rozpocznie się pierwszy mecz nowego sezonu Lotto Ekstraklasy - Miedź Legnica kontra Pogoń Szczecin. Gdzie można obejrzeć to spotkanie?

Miedź Legnica jest debiutantem w Lotto Ekstraklasie. Nigdy wcześniej ten zespół nie występował w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Od wielu lat działacze klubu z Legnicy mieli ambicje, aby awansować do Ekstraklasy, ale dopiero w tym roku udało się to osiągnąć.

>>> Miedź Legnica z największym wyzwaniem ostatnich lat

Pierwszym rywalem Miedzi będzie Pogoń Szczecin. Piłkarze z Pomorza grali całkiem fajną piłkę odkąd zespół przejął Kosta Runjaić. Pogoniarze pod wodzą Niemca odmienili swoją grę o 180 stopni. Kiedy 47-latek obejmował Pogoń to zespół był na ostatnim miejscu w lidze, a ostatecznie zakończyli rozgrywki na 11. miejscu. Po przeprowadzeniu kilku ciekawych transferów mogą powalczyć o górną ósemkę.

Gdzie obejrzeć?

Mecz Miedź Legnica - Pogoń Szczecin odbędzie się w piątek, 20 lipca, o godz. 18:00. Transmisję przeprowadzi kanał Eurosport 2.

>>> Miedź czy Pogoń - kto faworytem? Bukmacherzy mają wątpliwości

Przewidywane składy:

Miedź Legnica: Sapela - Zieliński, Bozić, Osyra, Kwame - Gargula, Augustyniak - Marquitos, Forsell, Łobodziński - Piątkowski

Pogoń Szczecin: Załuska - Nunes, Dvali, Rudol, Niepsuj - Drygas, Kozulj - Frączczak, Majewski, Delev - Rasmussen

>>> 1. kolejka Lotto Ekstraklasy. Gdzie obejrzeć. Plan transmisji

Więcej o: