Manchester United. Alexis Sanchez uporał się z problemami z wizą. Chilijczyk niedługo dołączy do zespołu

Alexis Sanchez uporał się z problemami z wizą do Stanów Zjednoczonych i w najbliższych dniach dołączy do kolegów, którzy przebywają na tournee.

Kilka dni temu Manchester United wyleciał za przedsezonowe tournee do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam "Czerwone Diabły" będą przygotowywać się do nowego sezonu i rozegrają kilka spotkań w ramach turnieju towarzyskiego International Champions Cup.

Zmiany na skoczni w Wiśle. Hofer zagroził odebraniem Pucharu Świata

Do Stanów wyleciał prawie cały zespół trenowany przez Jose Mourinho. Prawie, ponieważ w Anglii musiał zostać Alexis Sanchez. Chilijczyk miał problemy z wizą w związku z wyrokiem jaki zapadł za przestępstwa podatkowe. Będąc jeszcze piłkarzem FC Barcelony Sanchez nie odprowadził około miliona euro podatku z tytułu praw do wizerunku. W wyniku czego został skazany na 16 miesięcy więzienia (karę odbywa na wolności).

Chilijczykowi udało się zażegnać problem i uzyskał odpowiednie pozwolenia od władz USA na wylot do Stanów. Po kilku dniach treningu w Manchesterze, zawodnik może dołączyć do reszty zespołu. Te informacje przekazał sam Alexis za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

Screen z Instastories, Alexis SanchezScreen z Instastories, Alexis Sanchez Alexis Sanchez

Podczas tournee w Ameryce Manchester United rozegra jeszcze 4 sparingi. Jeden został rozegrany w piątek wczesnym porankiem czasu polskiego. "Czerwone Diabły" zremisowały 1:1. Rywalami w pozostałych spotkaniach będą San Jose Earthquakes, AC Milan, Liverpool oraz Real Madryt.

Jeśli jesteś bardziej wymagającym czytelnikiem, to musisz wypróbować nasz nowy newsletter

Więcej o: