Liga Narodów. Polska - Portugalia. Polska - Włochy. Ceny biletów i od kiedy w sprzedaży

W październiku reprezentacja Polski rozegra dwa mecze na Stadionie Śląskim w ramach Ligi Narodów. Przeciwnikami zespołu Jerzego Brzęczka będzie Portugalia oraz Włochy. Znamy ceny biletów na te spotkania i kiedy będą w sprzedaży.

Ceny biletów są dosyć zróżnicowane. Za jeden bilet na trybuny Kategorii I, czyli najbardziej wypośrodkowane, trzeba zapłacić 180zł za jeden bilet. Na trybuny kategorii II cena wynosi 140zł, natomiast za miejscówki za bramkami trzeba zapłacić 80zł. W przypadku biletów rodzinnych cena wynosi łącznie 120zł (40zł za bilet dla dziecka + 80 dla opiekuna), a za 70zł może obejrzeć mecz osoba niepełnosprawna z opiekunem.

Zamknięta sprzedaż biletów na mecz z Portugalią dla posiadaczy karty kibica reprezentacji potrwa między 20, a 23 września. W przypadku meczu z Włochami sprzedaż wejściówek przesunie się o dzień i potrwa w dniach 21-24 września. Po tych terminarz niesprzedane bilety trafią do ogólnodostępnej sprzedaży, która potrwa do rozpoczęcia spotkań lub do wyprzedania wszystkich biletów.

11 października o godz. 20.45 reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz Ligi Narodów w Polsce. Tego dnia na Stadionie Śląskim "biało-czerwoni" zmierzą się z Portugalczykami, a 3 dni później o tej samej porze i na tym samym stadionie zawodnicy Jerzego Brzęczka zagrają z Włochami.