Serie A. Sprzedawcy w Neapolu chcą zarobić na transferze Cristiano Ronaldo. Portugalczyk na papierze toaletowym

Nietypowy sposób na zarobienie na transferze Cristiano Ronaldo do Juventusu znaleźli sklepikarze z Neapolu. Na ulicach tego miasta można znaleźć stoiska, na których można kupić papier toaletowym z wizerunkiem Portugalczyka.

Od miłości do nienawiści jest bardzo krótka droga. Przekonał się o tym Gonzalo Higuain, który stał się persona non grata w Neapolu po tym jak odszedł do Juventusu.

Ostatnio przekonał się o tym również Cristiano Ronaldo. Portugalczyk był uwielbiany w Neapolu, po tym jak jego bramki w poprzednim sezonie Ligi Mistrzów doprowadziły do wyeliminowania "Starej Damy".

Podczas tego okienka transferowego był piłkarz Realu mógł przejść do Napoli, ale wicemistrzowie Włoch nie spełnili jego żądań finansowych. Ostatecznie Ronaldo został zawodnikiem znienawidzonego w Neapolu Juventusu.

To sprawiło, że Portugalczyk z miejsca stał się jednym z najbardziej nielubianych piłkarzy w Neapolu. Na stoiskach z pamiątkami w mieście można znaleźć... papier toaletowy z wizerunkiem Cristiano Ronaldo.

Ronaldo kilka dni temu podpisał 4-letni kontrakt z Juventusem. Na konto Realu trafiło około 100 milionów euro, a sam Portugalczyk będzie zarabiał 30 milionów euro za sezon.