Liga Europy 2018. Zaria Balti - Górnik Zabrze. Kiedy mecz i gdzie obejrzeć?

Górnik Zabrze w czwartek rozegra mecz rewanżowy I rundy eliminacji do Ligi Europy przeciwko Zarii Balti. Mecz będzie transmitowany w internecie w usłudze Pay-Per-View.

W pierwszym meczu Górnik Zabrze pokonał u siebie Zarię Balti 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zapewnił Igor Angulo. W Mołdawii zawodnicy Marcina Brosza będą bronić jednobramkowej zaliczki, dzięki której są bliżej awansu do II rundy eliminacji do Ligi Europy.

W tej potyczce Brosz nie będzie mógł skorzystać z usług Szymona Żurkowskiego, który w pierwszym meczu w Zabrzu został dwukrotnie ukarany żółtą kartką i nie będzie mógł zagrać w rewanżu w Kiszyniowie.

Mecz podobnie, jak i pierwsze spotkanie będzie można obejrzeć jedynie w internecie. Mamy jednak złą informację dla kibiców, ponieważ spotkanie będzie dostępne jedynie w usłudze Pay-Per-View.

Potyczkę Zabrzan będzie można obejrzeć na stronie emocje.tv. Strona ma już doświadczenie w przeprowadzaniu transmisji ze spotkań sportowych. W przeszłości za pośrednictwem tego portalu można było oglądać potyczki Polskiej Ligi Koszykówki.

Dostęp do meczu można wykupić za 10zł.

>>> Liga Europy 2018. Gandzasar Kapan - Lech Poznań. Kiedy mecz i gdzie obejrzeć?

>>> Lech Poznań ma problemy z wylotem do Armenii

Więcej o: