Mundial. Lewandowski stracił najwięcej na mistrzostwach. Pierwszy spadek wartości w karierze

Reprezentacja Polski zakończyła fatalny występ na mistrzostwach świata. Dużo słów krytyki padło także pod kątem Roberta Lewandowskiego, który w najnowszym notowaniu Transfermarkt.de zaliczył pierwszy spadek ceny w karierze.

Robert Lewandowski stracił najwięcej na mistrzostwach świata w Rosji. Przed mundialem dużo mówiło się o tym że Robert zmieni klub i podpisze ostatni największy kontrakt w swojej karierze. Okazuje się jednak, że nieudane mistrzostwa świata sprawiły iż zawodnik mocno stracił na zainteresowaniu. Przed mistrzostwami wszyscy zaliczali Polaka do topowych napastników na świecie, ale trzy fatalne mecze sprawiły, że pozycja Lewandowskiego w światowej hierarchii zaczęła być mocno kwestionowana.

Miedź Legnica ma nowego bramkarza. Anton Kanibołocki podpisał kontrakt

Co więcej, branżowy portal Transfermarkt.de przed mistrzostwami świata wyceniał Lewandowskiego na 90 milionów euro. Okazuje się, że po miesiącu wartość polskiego napastnika spadła do 85 milionów i jest to pierwszy w jego karierze spadek wyceny.

Bartosz Białkowski przedłużył kontrakt z Ipswich Town FC 

Spadek wyceny Roberta Lewandowskiego nie ma jednak przełożenia na jego zarobki, bo dzięki swoim wielu ruchom biznesowym Lewandowski wskoczył do setki najbogatszych Polaków, a jego majątek szacowany jest obecnie na około 350 milionów złotych.

Więcej o: