Mundial 2018. Tomasz Iwan nie będzie już dyrektorem reprezentacji Polski

Tomasz Iwan nie będzie już dyrektorem reprezentacji Polski - poinformował Krzysztof Stanowski z weszlo.com. W sztabie reprezentacji Polski ma zostać Hubert Małowiejski.

Iwan był dyrektorem reprezentacji Polski i jednym z najbliższych współpracowników Adam Nawałki. Odpowiadał za organizację pracy podczas zgrupowań: rezerwowanie hoteli, biletów dla piłkarzy, planowanie czasu wolnego. Teraz jego praca z reprezentacją Polski dobiegła końca.

Krzysztof Stanowski z portalu weszlo.com poinformował, że Iwan nie będzie już dyrektorem reprezentacji Polski. W sztabie kadry ma pozostać Hubert Małowiejski, który w sztabie Adama Nawałki odpowiadał za bank informacji.

Wcześniej Sport.pl informowało o tym, że Jerzy Brzęczek będzie współpracował w reprezentacji Polski z Tomaszem Mazurkiewiczem, swoim wieloletnim asystentem oraz z Leszkiem Dyją, trenerem przygotowania fizycznego.

Sport.pl ujawnia sztab Jerzego Brzęczka

Jerzy Brzęczek zostanie zaprezentowany w roli selekcjonera reprezentacji Polski na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się 23 lipca o godz. 12.30 na PGE Narodowym w Warszawie.

***

Jerzy Dudek w sztabie Brzęczka?

Brzęczek zaskoczy powołaniem? "To moje marzenie"

Cristiano Ronaldo zaprezentowany

Więcej o: