Mundial 2018. Jerzy Dudek w sztabie reprezentacji Polski? "Realowi i reprezentacji się nie odmawia"

Jerzy Brzęczek kompletuje sztab reprezentacji Polski. Jednym z jego współpracowników może zostać Jerzy Dudek. - Realowi Madryt i reprezentacji Polski się nie odmawia. Bycie trenerem bramkarzy w kadrze to jednak trudne zadanie - przyznał Dudek w rozmowie z TVP Sport.

Jerzy Brzęczek ogłosi skład swojego sztabu na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się 23 lipca o godz. 12:30. Z informacji Sport.pl wynika, że asystentem Brzęczka zostanie Tomasz Mazurkiewicz, a trenerem przygotowania fizycznego Leszek Dyja.

Więcej o sztabie Jerzego Brzęczka

Kto będzie współpracował z bramkarzami? Głównym faworytem do objęcia funkcji trenera bramkarzy jest Andrzej Woźniak. Były reprezentant Polski został w przeszłości skazany za korupcję.

- W piłce wciąż działają ludzie, którzy uczestniczyli w procesie korupcyjnym, a do dziś się nie ujawnili. Nieraz widzę ich w telewizji. Może zajmijmy się takimi osobami, zamiast rozmawiać o Andrzeju Woźniaku? Woźniak przyznał się do winy, odpokutował i temat jest zamknięty - przyznał Roman Kosecki w rozmowie z portalem sport.onet.pl.

Atak na Brzęczka to cios poniżej pasa. Paranoja

Kto może być alternatywą dla Andrzeja Woźniaka? Portal sport.tvp.pl informuje, że w sztabie Jerzego Brzęczka może znaleźć się Jerzy Dudek.

- Realowi Madryt i reprezentacji Polski się nie odmawia. Bycie trenerem bramkarzy w kadrze to jednak trudne zadanie. Wydaje mi się, że na tym stanowisku jest potrzebna osoba, która będzie umiała wesprzeć Brzęczka, mająca duże doświadczenie. Musi to być także ktoś umiejący powiedzieć prawdę piłkarzom – bo trenerzy często boją się powiedzieć ją prosto w oczy zawodnikom - skomentował całą sytuację Dudek.

***

Chorwacji przywitali swoją reprezentację

Stadion w Wołgogradzie już się rozpada

Bartosz Białkowski przedłużył kontrakt

Więcej o: