Cristiano Ronaldo przyleciał do Turynu [WIDEO]

Cristiano Ronaldo pojawił się w Turynie. Portugalczyk przyleciał na lotnisko w Turynie w niedzielę o godzinie 17.26. Przywitało go kilku oficjeli z Juventusu.

Cristiano Ronaldo przyleciał w niedzielę do Turynu, gdzie już w poniedziałek odbędzie się jego oficjalna prezentacja i konferencja prasowa. Portugalczyk spędził ostatnie dwa tygodnie w Grecji, gdzie odpoczywał po mistrzostwach świata w Rosji. 

"Marca": Zinedine Zidane wiedział o planach Cristiano Ronaldo

Do Ronaldo wybrał się także sam prezydent Juventusu Andrea Angelli by dopiąć szczegóły transferu. Okazuje się jednak, że Portugalczyk jest już w Turynie, a Juventus umieścił krótki filmik potwierdzający, że nowy gwiazdor przyjechał do nowego klubu. 

Ronaldo przyleciał na lotnisku w towarzystwie kilku osób, ze względu na to, że przyjechał on  w czasie finału mistrzostw świata, to próżno było szukać wielu kibiców, witających Portugalczyka.

Cristiano Ronaldo skomentował odejście z Realu Madryt. Juventus - nowy etap

CR7 jest autorem najgłośniejszego transferu ostatnich lat. Piłkarz reprezentacji Portugalii zmienił Real Madryt na Juventus za 112 milionów euro. Mówi się jednak o tym, że to nie Juventus był jego pierwszym wyborem, a SSC Napoli

Piłka nożna. Rostkowski: Jedno z najsłynniejszych oszustw w historii w finale MŚ 2018

Więcej o: