Mundial 2018. Finał Francja - Chorwacja. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV

W niedzielę o godzinie 17:00 dojdzie do wielce wyczekiwanego starcia: Francja - Chorwacja, czyli finału piłkarskich mistrzostw świata. Gdzie będzie można obejrzeć ten mecz?

Do zakończenia mundialu pozostało jedno spotkanie. To najważniejsze. O tytuł powalczą reprezentacje Francji i Chorwacji.

>>> Finał Francja - Chorwacja. Przewidywane składy [ROZKŁAD DNIA]

Deschamps może przejść do historii

DMITRI LOVETSKY/AP

Francuzi chcą powtórzyć sukces sprzed dwudziestu lat. Zdobyli wówczas mistrzostwo świata, a kapitanem zwycięskiej drużyny był Didier Deschamps. Teraz ma on szansę powtórzyć sukces w roli szkoleniowca. Jego piłkarze zanotowali na tym mundialu zwycięstwa m.in. nad Argentyną, Urugwajem i Belgią, co stawia ich w roli faworytów niedzielnego widowiska.

>>> Samuel Umtiti i Raphael Varane, czyli jedyna para, która jest w stanie zatrzymać Chorwatów

Chorwaci grają o historyczny sukces

FRANCISCO SECO/AP

Chorwaci są zaś jedną z największych sensacji turnieju. Zmagania grupowe zakończyli na pierwszym miejscu, pokonując w niej Argentynę 3:0. Do finału doszli po trzech dogrywkach i dwóch seriach rzutów karnych. W nogach mają więc zdecydowanie więcej, ale zrobią wszystko, by odnieść największy piłkarski sukces w historii swojego kraju.

>>> Ból mięśni, spadek szybkości, mniej mocy w nogach. Chorwacja walczy nie tylko z Francją, ale i przeciążeniem piłkarzy

Gdzie obejrzeć mecz?

Mecz Francja - Chorwacja odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:00 na stadionie Łużniki w Moskwie. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanałach TVP1 i TVP Sport.

Brązowa Belgia

PETR DAVID JOSEK/AP

Poznaliśmy już brązowych medalistów mistrzostw świata. W meczu o trzecie miejsce Belgia pokonała Anglię 2:0. Zwycięstwo drużynie prowadzonej przez Roberto Martineza dały bramki Thomasa Meuniera i Edena Hazarda. 

>>> Belgijscy kibice otrzymają zwrot pieniędzy na telewizory dzięki golom piłkarzy 

>>> Media w Belgii o historycznym sukcesie, ale i zachowaniu Lukaku 'małej skazie' w radosnym dniu

Najnowsze informacje