Rafał Kurzawa i Trabzonspor? Turcy go chcą, Polak odmawia

O ile reprezentacja Polski ma za sobą fatalne mistrzostwa świata, to Rafał Kurzawa mógł zaliczyć ten występ do udanych. Polski pomocnik jednak nadal pozostaje bez klubu, mimo że mamy już połowę lipca. Kurzawą zainteresowany jest jednak Trabzonspor.

Rafał Kurzawa wystąpił w spotkaniu z Japonią i nie tylko zagrał dobry mecz, ale zaliczył także asystę. Okazuje się jednak, że pomocnik nadal pozostaje bez klubu, bo z końcem czerwca wygasł jego kontrakt z Górnikiem Zabrze. 

>>> Finał Francja - Chorwacja. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja TV

Piłkarza chciały zatrudnić Legia Warszawa i Lech Poznań, ale Kurzawa zdecydował się wyjechać za granicę. Okazuje się jednak, że nie ma wielu chętnych na zatrudnienie Kurzawy.

26-letni piłkarz jeszcze w czerwcu był łączony z włoskimi klubami, dużo mówiło się o Fiorentinie. Tygodnik Piłka Nożna twierdzi, że pomocnikiem zainteresowany jest Trabzonspor, ale Kurzawa nie chciałby trafić do Turcji.

Kurzawa ma za sobą kapitalny sezon. Polski pomocnik zaliczył w barwach Górnika 22 asysty oraz trzy bramki. 

Było zimno, ślisko, krew, pełno zduszonych ciał i połamanych kości. Jeden z dowódców akcji na Łużnikach zapytał: - Ile jest ofiar? - 66. - To akurat. Niech więcej nie będzie

Więcej o: