Jerzy Brzęczek selekcjonerem! Zarząd PZPN zatwierdził pomysł Zbigniewa Bońka

Kandydatura Jerzego Brzęczka została zatwierdzona przez zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej. Reprezentacja Polski ma nowego selekcjonera.

- Na sobotnim posiedzeniu zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej została zatwierdzona kandydatura Jerzego Brzęczka, który został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Oficjalne przedstawienie trenera biało-czerwonych odbędzie się na konferencji prasowej, która została zaplanowana na 23 lipca na PGE Narodowym w Warszawie (godz. 12:30) - czytamy w oficjalnym komunikacie na laczynaspilka.pl.

Sport.pl ujawnia sztab reprezentacji Polski

Przypomnijmy, PZPN poinformował o zmianie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski już 12 lipca (czwartek). Na stronie laczynaspilka.pl pojawił się oficjalny komunikat, ale pomysł Zbigniewa Bońka, prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej nie został zatwierdzony przez zarząd. W sobotę formalność została dopełniona.

Boniek odpowiedział krytykom

Jerzy Brzęczek pracował ostatnio w Wiśle Płock i doprowadził ją do piątego miejsca w Lotto Ekstraklasie. Wcześniej prowadził GKS Katowice, Lechię Gdańsk, Raków Częstochowa (pierwszy trener) i Polonię Bytom (asystent trenera).

***

Brzęczek nie przestraszy się wielkich nazwisk

Kim jest Jerzy Brzęczek? Sylwetka nowego selekcjonera

Najnowsze informacje