Serie A. Skromna prezentacja Cristiano Ronaldo. Juventus nie planuje hucznego powitania

W poniedziałek Cristiano Ronaldo ma odbyć testy medyczne, po których podpisze 4-letni kontrakt z Juventusem. Klub nie planuje urządzać wielkiego powitania portugalskiego gwiazdora.

Od kilku tygodni media żyły możliwym transferem Cristiano Ronaldo. Kilka dni temu zarówno Real, jak i Juventus potwierdzili przenosiny Portugalczyka do klubu z Allianz Stadium.

Biorąc pod uwagę jak bardzo rozpoznawalną postacią jest Ronaldo, wiele osób spodziewało się, hucznego powitania byłego piłkarza Realu Madryt. Nic bardziej mylnego.

Całość prezentacji będzie bardzo skromna. Po testach medycznych, które mają odbyć się w poniedziałek, zaplanowana jest jedynie konferencja prasowa z udziałem Ronaldo oraz przedstawicieli Juventusu.

Nie są planowane, żadne specjalne aktywności. Prezentacja transferu "Juve" ograniczyła się do standardowe konferencji prasowej, jaka jest stosowana przy każdym innym transferze i nic poza nią nie będzie się odbywało.

Portugalczyk podpisze 4-letni kontrakt, w ramach którego zarobi 30 milionów euro w ciągu jednego sezonu. Na konto Realu Madryt trafi 105 milionów euro.

Więcej o: