Sergio Ramos pożegnał Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo we wtorek został oficjalnie piłkarzem Juventusu. Mistrzowie Włoch zapłacą za 33-latka 100 mln euro (kwota zostanie rozłożona na dwa lata). Swojego byłego kolegę pożegnał obrońca Realu Madryt, Sergio Ramos.

- Cristiano, twoje gole, twoje liczby i wszystko, co razem wygraliśmy, mówią same za siebie. My madridistas zapamiętamy cię na zawsze. Gra u twojego boku była zaszczytem. Mocne uściski i powodzenia! - napisał Ramos w poście opublikowanym na Twitterze.

Ronaldo we wtorek spotkał się z prezesem Juventusu, Andreą Agnellim, i podpisał 4-letni kontrakt. W ramach umowy z włoskim klubem, 33-latek zarobi 120 mln euro. Reprezentant Portugalii, który aktualnie przebywa na wakacjach w Grecji (prezes Juve przyleciał do niego specjalnie wynajętym śmigłowcem) niebawem rozpocznie treningi z drużyną Starej Damy. Okazji do pożegnania z Królewskimi mieć już nie będzie.

***

Cristiano Ronaldo piłkarzem Juventusu! Real Madryt wydał specjalne oświadczenie

Cristiano Ronaldo skomentował odejście z Realu Madryt. Juventus - nowy etap

Cristiano Ronaldo może zagrać przeciwko Realowi Madryt już w sierpniu

Lubisz ciekawostki sportowe i niebanalne teksty? Wypróbuj nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski

Więcej o: