La Liga. Jest oficjalna oferta za Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie wróci się pożegnać

Jak informuje Romeo Agresti z Goal.com, który posiada znakomite informacje z Juventusu, włoski klub wysłał oficjalną ofertę za Cristiano Ronaldo. Opiewa ona na 100 milionów euro. Klub ustalił także warunki kontraktu z piłkarzem. Do ogłoszenia transferu może dojść jeszcze we wtorek.

Okazuje się, że transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu jest już na ostatniej prostej. Według Romeo Agrestiego, to kwestia kilku dni. Z kolei El Mundo, donosi, że transfer Ronaldo może zostać ogłoszony jeszcze we wtorek, bo Real Madryt już przygotowuje wszystkie dokumenty. 

Cristiano Ronaldo przebywa obecnie w Grecji, gdzie doszło do spotkania z prezydentem Juventusu. Obaj panowie mieli ustalić szczegóły kontraktu, który będzie obowiązywać do 2022 roku. Na jego mocy Ronaldo będzie zarabiać po 30 milionów euro (netto) rocznie.

Agnelli spotkał się z Ronaldo w Grecji, gdzie zawodnik Realu Madryt przebywa aktualnie na wakacjach. Prezydent Juventusu miał polecieć do piłkarza specjalnie wynajętym śmigłowcem, który odebrał go z lotniska.  

Ronaldo nie przyjedzie się pożegnać

Jednym z warunków Florentino Pereza było, to by Cristiano Ronaldo oficjalnie podziękował kibicom Realu Madryt i wyjaśnił przyczyny swojego odejścia. Wiele wskazuje jednak na to, że piłkarz nie odważy się na taki krok i wszystko zostanie załatwione poprzez podziękowania w social mediach - informuje La Sexta. 

W barwach Realu do tej pory rozegrał 438 spotkań, w których strzelił 450 goli.

Lubisz ciekawostki sportowe i niebanalne teksty? Wypróbuj nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski

Więcej o: