Mundial 2018. Ludović Obraniak krytykuje postawę reprezentacji Polski na mistrzostwach. Obrywa się także Nawałce

Ludović Obraniak skrytykował postawę reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata. Były kadrowicz wskazał faworyta meczu Francji z Belgią.

Już za kilka dni kończą się mistrzostwa świata w Rosji. Oprócz typów ekspertów na ostatnie mecze turnieju, powoli zaczynają się również pierwsze podsumowania, tego co zobaczyliśmy.

"Super Express" przeprowadził rozmowę z Ludoviciem Obraniakiem, który podsumował występ reprezentacji Polski na turnieju w Rosji, a także wskazał faworyta wtorkowego meczu Francji z Belgią.

- Nie poznawałem tego zespołu. Spuszczone głowy piłkarzy, nawet trener, który przecież świetnie się zna na piłce, nie wiedział co robić… Lewandowski nie taki jak zawsze. Źle się na to patrzyło… - powiedział były reprezentant Polski.

Obraniak odniósł się także do wtorkowego meczu Francji z Belgią. Stwierdził on, że faworytem tego pojedynku są Belgowie.

- Dla mnie faworytem są Belgowie, tak 60 do 40. Wcześniej niekwestionowanym liderem do wygrania mundialu była Brazylia, ale sposób w jaki Belgowie sobie z nią poradzili musiał wszystkim zaimponować - stwierdził 33-latek.

We wtorek i środę odbędą się dwie potyczki półfinałowe. Zwycięzcy tych spotkań zmierzą się ze sobą w niedzielę na moskiewskich Łużnikach.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA