Mistrzostwa świata 2018. Danijel Subasić chciał znowu pokazać koszulkę ze zmarłym kolegą. Menadżerka kadry szybko reaguje

Furorę w internecie robi film, który został zrobiony zaraz po sobotniej wygranej Chorwacji z Rosją. Danijel Subasić znowu chciał ściągnąć bluzę bramkarską i pokazać koszulkę ze zmarłym kolegą. Zauważyła to menadżerka kadry, której reakcja podbija media społecznościowe.

Reprezentacja Chorwacji w sobotni wieczór wygrała z Rosją po serii rzutów karnych (2:2 k. 4:3). Piłkarze z Bałkanów po spotkaniu podeszli do sektora, który zajmowali chorwaccy kibice.

Do swoich fanów podszedł także Danijel Subasić, który ponownie został bohaterem meczu, kiedy obronił dwa rzuty karne, czym znacząco przyczynił się do awansu do półfinałów. Kiedy golkiper Monaco podszedł do kibiców zaczął bawić się razem z nimi, a następnie zasugerował, że znowu ściągnie bluzę, pod którą był t-shirt, przez który FIFA upomniała bramkarza.

Zauważyła to menadżerka kadry, Iva Olivari, która podeszła do Subasicia, ruchem ręki powstrzymała bramkarza, a następnie przytuliła go.

To nie pierwszy raz, kiedy Subasić chciał upamiętnić tragicznie zmarłego kolegę Hrvoje Custicia. Po meczu z Danią 33-latek również ściągnął swoją bluzę, pod którą znajdował się t-shirt ze zdjęciem przyjaciela. FIFA co prawda nie ukarała golkipera, ale ostrzegła go przed ponownym tego typu zachowaniem.

Więcej o: