Grzegorz Krychowiak odejdzie z PSG? Chce go Spartak Moskwa

Lokomotiw Moskwa prowadzi zaawansowane rozmowy z Paris Saint Germain dotyczące wypożyczenia Grzegorza Krychowiaka. Ale jak informuje portal le-onze-parisien.fr, Polaka pragnie także Spartak Moskwa.

Prawdopodobnie pomocnik reprezentacji Polski chciałby jak najszybciej zapomnieć o dwóch minionych sezonach. Po udanym Euro 2016 i wygraniu Ligi Europy z Sevillą trafił do PSG. W Paryżu był głównie rezerwowym, więc w sezonie 2017/18 udał się na wypożyczenie do West Bromwich Albion. W Anglii grał częściej, ale jego zespół głównie przegrywał i ostatecznie spadł z ligi.

Grzegorz Krychowiak wrócił do PSG, ale tam nie ma szans na regularną grę, dlatego najprawdopodobniej opuści zespół. Kilka dni temu chęć wypożyczenia zgłosił Lokomotiw Moskwa, mistrz Rosji i klub Macieja Rybusa. Teraz do walki o Polaka włącza się Spartak, trzeci zespół ligi rosyjskiej. Taką informację podał serwis kibiców PSG le-onze-parisien.fr.

Trener Spartaka Massimo Carrera na pozycji Krychowiaka najczęściej stawia na Artema Timofeeva oraz Mario Pasalicia wypożyczonego z Chelsea.

PSG latem pozbyło się już Pastore'a i Berchiche'a. Natomiast z paryżanami kontrakt podpisał Gianluigi Buffon. 

Lubisz ciekawostki sportowe i niebanalne teksty? Wypróbuj nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski

Sprośny filmik z udziałem Grzegorza Krychowiaka [WIDEO]

Więcej o: