Sport.pl

Mundial. Cristiano Ronaldo negocjuje z Facebookiem

Portugalczyk prowadzi rozmowy z Facebookiem na temat 13-odcinkowego serialu dokumentalnego o swoim życiu. Piłkarz może zarobić na nim nawet 10 milionów dolarów.

Serial o Cristiano Ronaldo? To realne! Portugalczyk negocujej z Facebookiem na temat 13-odcinkowego serialu dokumentalnego o swoim życiu. Jeżeli negocjacje okażą się sukcesem, piłkarz zarobi 10 milionów dolarów.

Ronaldo angażował się już wcześniej w podobne projekty. W maju zainwestował w film o młodych piłkarkach i został producentem wykonawczym serialu.

- Jedną z rzeczy, które lubię robić w wolnym czasie jest oglądanie dobrej telewizji. Bycie producentem wykonawczym tej serii będzie wspaniałym doświadczeniem, szczególnie biorąc pod uwagę utalentowanych ludzi, którzy będą pracować przy tym projekcie - przyznał Cristiano Ronaldo.

Serial o Cristiano Ronaldo miałby być publikowany na Facebooku, a jego produkcją miałaby się zająć firmy: Matador Content, Religion of Sports oraz Dirty Robber. Portugalczyk mógłby na tym przedsięwzięciu zarobić 10 milionów dolarów.

Cristiano w Juventusie?

Cristiano Ronaldo podjął ostateczną decyzję. Portugalczyk opuści niebawem Real Madryt i stanie się zawodnikiem Juventusu - informuje hiszpański dziennik "Marca".

Więcej o transferze Ronaldo

***

Sprośne wideo z udziałem Krychowiaka

Peszko, Hajto i Grosicki razem na wakacjach

Ostry tekst o Lewandowskim

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (9)
Mundial. Cristiano Ronaldo negocjuje z Facebookiem
Zaloguj się
 • panbies

  Oceniono 2 razy 2

  Fajnie. Ma łeb do interesów.

 • cezar85

  0

  10 baniek

  czyli 3 miesiące zarobków ekstra

  peszko dałby sobie za to nogi połamać... znaczy kieliszki pobić

 • naz_niepoprawna

  0

  6 odcinków i 10 baniek? Tanio.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX