Mundial 2018. Hiszpania wybrała nowego selekcjonera. Cadena SER: Roberto Martinez

- Roberto Martinez zostanie selekcjonerem reprezentacji Hiszpanii - poinformowało radio 'Cadena SER'. Aktualny szkoleniowiec reprezentacji Belgii ma zastąpić Fernando Hierro.

Fernando Hierro miał pełnić funkcję dyrektora sportowego reprezentacji Hiszpanii, a tuż przed mundialem został jej selekcjonerem. Wszystko przez Julena Lopeteguiego, który tuż przed startem turnieju w Rosji podpisał kontrakt z Realem Madryt i został wyrzucony z reprezentacji.

Misja Hierro nie powiodła się. Hiszpanie odpadli w 1/8 finału po serii rzutów karnych w meczu z reprezentacją Rosji, a hiszpańskie media zaczęły spekulować, kto może zastąpić Fernando Hierro na stanowisko selekcjonera.

Radio 'Cadena SER' poinformowało, że pracę z reprezentacją Hiszpanii rozpocznie Roberto Martinez, który jest obecnie selekcjonerem reprezentacji Belgii. Z zespołem pracuje od 2016 roku, w tym czasie przegrał tylko jedno spotkanie.

W piątek jego zespół powalczy z reprezentacją Brazylii o awans do półfinału mistrzostw świata w Rosji. Mecz w Kazaniu o godz. 20.

Wśród kandydatów na selekcjonera Hiszpanii wymienia się również: Quique Sancheza Floresa czy Aitora Karankę.

***

Ostro krytyka Lewandowskiego w Anglii

Kolumbia chce powtórzyć mecz z Anglią

Sprośny film z udziałem Grzegorza Krychowiaka. Celia przesadziła