Mundial 2018. Brazylia - Belgia. Neymar dostanie działkę?! Jeden warunek

Burmistrz Kazania zaoferował Neymarowi działkę pod miastem. Jest jeden warunek. 26-letni piłkarz musi strzelić Belgom trzy gole. Pierwszy ćwierćfinał mistrzostw świata w piątek o godz. 20.

Cztery mecze, dwa gole i dwie asysty. Tak prezentuje się bilans Neymara na mistrzostwach świata w Rosji. Szału nie ma, ale otoczenie piłkarza podkreśla, że najważniejsza jest dobro zespołu.

Brazylia awansowała do ćwierćfinału mistrzostw świata po wygranej z reprezentacją Meksyku 2:0. Gole dla 'Canarinhos' strzelali: Neymar i Roberto Firmino.

Więcej o meczu Brazylia - Meksyk

Ćwierćfinałowym rywalem Brazylijczyków będzie reprezentacja Belgii. Mecz zostanie rozegrany w Kazaniu. Burmistrz miasta złożył przed meczem niecodzienną propozycję Neymarowi. Jeżeli największa gwiazda reprezentacji Brazylii strzeli gola Belgom, otrzyma działkę pod miastem. Bardzo cenną działkę. Położoną na ekologicznym osiedlu.

"Zamieszkaj obok Neymara" - tak ma wyglądać hasło reklamowe nowego osiedla pod Kazaniem, a burmistrz chce w ten sposób podbić jego cenę i zwiększyć jej prestiż. Skutecznie, bo wartość działki - z każdą kolejną publikacją - rośnie.

Mecz Brazylia - Belgia w piątek o godz. 20. Relacja w Sport.pl - To jest Twój LIVE

***

Kolumbijczycy wściekli! Chcą powtórki 1/8 finału

Wyliczyli, ile minut przeleżał Neymar na MŚ

Sprośny film z udziałem Krychowiaka. Celia przesadziła