Mundial 2018. Mecz Kolumbia - Anglia 1:1. Kolumbijczycy są wściekli. Chcą powtórki meczu 1/8 finału

Reprezentacja Kolumbii odpadła z mistrzostw świata w 1/8 finału. Zespół Jose Nestora Pekermana przegrał z Anglią po rzutach karnych, ale kolumbijscy kibice domagają się powtórki. Petycję podpisało już 170 tysięcy osób.

Kolumbijczycy są wściekli na sędziego i domagają się powtórki meczu 1/8 finału mistrzostw świata w Rosji. Chodzi o dwie sytuacje z meczu z reprezentacją Anglii.

Kibice są przekonani, że sędzia nie powinien podyktować rzutu karnego dla Anglii, po którym Harry Kane zdobył gola na 1:0. Mają również pretensje do Marka Geigera, że przerwał grę w trakcie akcji Kolumbijczyków, po której Carlos Bacca mógł strzelić gola.

Mark Geiger, arbiter z USA stał się dla kolumbijskich kibiców wrogiem numer jeden. Dziennikarze nazwali go "najgorszym sędzią świata", a Diego Maradona przyznał, że jego decyzje były dla Kolumbii "monumentalną kradzieżą".

MATTHIAS SCHRADER/AP

Petycję o powtórzeniu meczu 1/8 finału podpisało już 170 tysięcy kolumbijskich kibiców. Oczywiście nie ma na to żadnych szans. FIFA nie ma żadnych podstaw, żeby zarządzić ponowne rozegranie spotkania reprezentacji Kolumbii i Anglii.

***

Sprośny film z udziałem Krychowiaka. Celia przesadziła

Maradona przeprasza FIFA

"Nawałka sam nie zrezygnował". Kontrowersyjna opinia Iwana

Więcej o: