Mistrzostwa świata 2018. Urugwaj - Francja. Edinson Cavani może nie zagrać w ćwierćfinale. Rozpocznie na ławce rezerwowych

Jak informuje urugwajski portal Ovacion, wiele wskazuje na to, że Edinson Cavani może nie zagrać w ćwierćfinale przeciwko Francji. Obrzęk na lewej łydce uniemożliwia mu treningi.

Urugwajski portal Ovacion informuje, że Edinson Cavani nie będzie mógł zagrać w 1/4 finału przeciwko Francji, a na pewno nie zagra od pierwszej minuty. 

Edinson Cavani doznał kontuzji łydki w meczu 1/8 finału przeciwko Portugalii (2:1). Napastnik PSG strzelił dwie bramki, ale potem musiał zmagać się z urazem. 

Niestety, urugwajskie media podają, że opuchlizna na jego lewej nodze nadal jest duża i uniemożliwia mu treningi. Biorąc pod uwagę to, że mecz ćwierćfinałowy Urugwaju z Francją odbędzie się już w piątek, to Cavani nie zdąży się wyleczyć i rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. 

Brak Cavaniego to duże osłabienie dla reprezentacji Oscara Tabareza. Cavani zagrał w narodowych barwach 105 meczów i strzelił 45 bramek.

Pavard może trafić do Bayernu Monachium

Carlos Sanchez dostaje pogróżki w Kolumbii 

Więcej o: