Mistrzostwa świata w piłce nożnej. Chorwacja - Dania. Przewidywane składy

W niedzielę odbędą się kolejne mecze mundialu w Rosji. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Hiszpanii z Rosją. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00 na stadionie w Niżnym Nowogrodzie.

Chorwacja jest jedną z rewelacji mistrzostw świata. W grupie piłkarze Zlatko Dalicia wygrali z Islandią (2:1) i Nigerią (2:0). Pokonali także – po najlepszym dotychczasowym występie – Argentynę 3:0, i z kompletem punktów wygrali gr. D.

Dania w swojej grupie wygrała raz – z Peru (1:0). Później już tylko remisowała, najpierw 1:1 z Australią, a na koniec bezbramkowo z Francją. Piłkarze Age Hareide są jedną z najbardziej defensywnych drużyn na mundialu, a w niedzielę ich defensywa będzie musiała poradzić sobie z dobrze usposobionymi Chorwatami, którzy będą faworytami.

W jakich składach obydwa zespoły przystąpią do spotkania?

Chorwacja (1-4-2-3-1): Subasić – Strinić, Vida, Lovren, Vrsaljko – Brozović, Rakitić – Perisić, Modrić, Rebić – Mandzukić

Dania (1-4-3-3): Schmeichel – Larsen, Christensen, Kjaer, Dalsgaard – Eriksen, Jorgensen, Delaney – Braithwaite, Cornelius, Sisto

>> Wielkie hity w fazie pucharowej mundialu. Zobacz terminarz mistrzostw świata

Więcej o: