Mistrzostwa świata 2018. Francja - Argentyna 4:3. Świat zachwycony golem Pavarda: "lepszy niż seks"

Gol Benjamina Pavarda był ozdobą meczu Francji z Argentyną (4:3) w 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata. Kibice i dziennikarze nie mają wątpliwości, że to najładniejsze trafienie rosyjskiego mundialu. - Ten gol był lepszy niż seks - napisał na twitterze jeden z kibiców.

Bramka Pavarda na 2:2 rozpoczęła zabójcze dziesięć minut w wykonaniu Trójkolorowych, którzy od 57. do 68. minuty trzykrotnie pokonali Franco Armaniego.

Kibice i eksperci tak zareagowali na twitterze na cudowne trafienie obrońcy VfB Stuttgart.

- Nawet jeśli zostałby pierwszym człowiekiem, który postawi stopę na Marsie, nic nie będzie mogło się równać do decyzji, którą podjął przy tym strzale. To dzieło sztuki stworzone przez geniusza - napisał współpracujący z NBC Roger Bennett.

- Taka technika strzału powinna być nielegalna - dodał serwis FTS Football.

- Seks jest świetny, ale widzieliście gola Pavarda? - zachwycał się użytkownik Cheska.

- Bramka Pavarda przypomina trafienia Kapitana Tsubasy. Nie mogę się napatrzeć - napisał  Bu Faisal, nawiązując do popularnego serialu animowanego "Kapitan Jastrząb".

W ćwierćfinale mistrzostw świata Francja zmierzy się ze zwycięzcą meczu Urugwaj - Portugalia. Początek tego spotkania o godz. 20. Relacja na żywo w serwisie Sport.pl i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: