Mundial 2018. Lewandowski: "Najłatwiej to wszystko rozwalić i zacząć budować od początku"

Robert Lewandowski skomentował słaby występ reprezentacji Polski na mistrzostwach świata. Kapitan kadry stwierdził, że nie powinno robić się teraz rewolucji w kadrze.

Piotr Koźmiński, który podczas mundialu jest korespondentem FIFA odnośnie reprezentacji Polski, przeprowadził rozmowę z Robertem Lewandowskim. W niej kapitan kadry stwierdził, że w kadrze nie powinno dojść do żadnej radykalnej rewolucji.

- Zawsze najprościej jest zburzyć wszystko i zacząć budować od początku, ale nie powinniśmy iść tą drogą.- powiedział snajper Bayernu Monachium.

- Daliśmy wiele radości naszym fanom przez ostatnie lata, a zawiedliśmy podczas mundialu. Dlatego mecz z Japonią jest dla nas tak ważny. Chcemy pokazać styl i klasę, która zaprowadziła nas na mistrzostwa. - dodał Lewandowski.

Na koniec kapitan reprezentacji Polski stwierdził, że jeszcze wiele miłych chwil mogą dać fanom reprezentacji piłkarze kadry.

- Wielu zawodników zostaje w zespole, dołączą nowi. Cały czas mamy do napisania kolejne miłe rozdziały. Mam nadzieję, że kolejnym z nich będzie wygrana w naszym ostatnim meczu w Rosji.

Reprezentacja Polski w czwartek rozegra ostatni mecz na mistrzostwach świata. Rywalem "biało-czerwonych" będzie Japonia. Kadra prowadzona przez Adama Nawałkę, zajmie najprawdopodobniej ostatnie miejsce w grupie H.

Bądź na bieżąco z informacjami sportowymi. Wszystko o mundialu i nie tylko. Zapisz się do newslettera

Więcej o: