Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Polska - Kolumbia. Robert Lewandowski faulowany w polu karnym?

W 68. minucie spotkania Polski z Kolumbią Robert Lewandowski mógł być faulowany w polu karnym Kolumbii.

Kapitan reprezentacji Polski wyskoczył do wrzutki, po czym został staranowany przez dwóch zawodników rywala - Radamela Falcao i Santiago Ariasa - co widać na poniższym screenie.

KarnyKarny screen

Sędzia jednak nie zdecydował się na skorzystanie z wideoweryfikacji. Sytuacja miała miejsce przy stanie 0:1, ale już po kilku minutach Kolumbia prowadziła 3:0 i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Polska nie ma już szans na awans do 1/8 finału. W ostatnim meczu zagra z Japonią w czwartek o 16.00.

Jeżeli lubisz czytać o sporcie, to na pewno zechcesz wypróbować nasz nowy newsletter