Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Lukas Podolski krytykuje reprezentację Polski. "Dawno nie widziałem ich tak słabych"

Lukas Podolski przyznał w rozmowie z "Super Expressem", że dawno nie widział tak słabej reprezentacji Polski. Piłkarza Vissel Kobe zaskoczyła również kadra Niemiec i Japonii

Lukas Podolski udzielił wywiadu "Super Expressowi", w którym piłkarz skomentował dotychczasowe spotkania mistrzostw świata. Zdaniem wicekróla strzelców z Euro 2008 reprezentacja Polski dawno nie była tak słaba, jak we wtorkowym meczu z Senegalem.

- Tak słabej Polski jak z Senegalem dawno nie widziałem. A oglądałem cały mecz.- powiedział Podolski.

- Bardzo bym chciał, żeby (Polska - przyp. red.) wyszła z tej grupy z Japonią. Ale musi zagrać o niebo lepiej, niż w pierwszym meczu - dodał były reprezentant Niemiec.

Oprócz występu "biało-czerwonych" piłkarz Vissel Kobe skomentował grę byłych kolegów z niemieckiej kadry, a także mecz Japonii, czyli kraju, w którym aktualnie kontynuuje swoją karierę 33-latek.

- Tu w Japonii nikt się nie spodziewał wygranej z Kolumbią. Po cichu Japończycy liczyli na punkcik, ale nie na trzy! Niemcy też mnie zaskoczyli, zagrali jak nie Niemcy - stwierdził Niemiec o polskich korzeniach.

Reprezentacja Polski przegrała pierwszy mecz z Senegalem 1:2. Już w najbliższą niedzielę zawodnicy Adama Nawałki zmierzą się z Kolumbią, a w czwartek z Japonią.

Więcej o: