Mistrzostwa świata 2018. Robert Lewandowski mocno skrytykowany. Wichniarek nie pozostawił suchej nitki

Artur Wichniarek na łamach Przeglądu Sportowego mocno skrytykował Roberta Lewandowskiego. - Myśli o zmianie klubu i zarabianiu, a nie jest w stanie pociągnąć drużyny - mówi.

Robert Lewandowski, podobnie jak cała reprezentacja zagrał słabe spotkanie z Senegalem. Suchej nitki na Lewandowskim nie pozostawił Artur Wichniarek, który kolejny raz skrytykował Polaka. 

- Od momentu, gdy zmienił menedżera, Lewandowski zaczął myśleć tylko o tym, jak zmienić klub i zarabiać jeszcze więcej, a przestał grać w piłkę. Jasne, w meczach towarzyskich strzelał jakieś gole, ale już dziennikarze niemieccy wypominali mu, że w meczach o naprawdę wysoką stawkę (...) Lewandowski nic nie dawał Bayernowi Monachium i to się potwierdziło w meczu z Senegalem. W najważniejszych momentach nie potrafi pociągnąć zespołu - stwierdził Wichniarek w rozmowie z  "Przeglądem Sportowym". 

To kolejny raz, jak Wichniarek krytykuje polskiego napastnika. Jego zdaniem Lewandowski zbyt szybko zaczął myśleć o transferze, co bardzo odbiło się na jego dyspozycji.