Mundial 2018. Polska - Senegal. Anna Lewandowska pociesza Roberta po porażce

Reprezentacja Polski zawiodła w swoim pierwszym meczu na MŚ 2018 i w fatalnym stylu przegrała 1:2 z Senegalem. Od razu po spotkaniu Anna Lewandowska pocieszała swojego męża Roberta.

Na tę sytuację uwagę zwróciły również światowe media. Rozczarowany Lewandowski podszedł do trybun, gdzie pocałował Annę Lewandowską.

Więcej zdjęć z mundialu w Rosji znajdziesz tutaj!

Lewandowski został oceniony przez nas najwyżej w tym spotkaniu: jako jedyny obok Michała Pazdana dostał ocenę 3.

- W pierwszej połowie niewidoczny. I bezradny, bo został zupełnie odcięty od podań. Jego kontakty z piłką można policzyć na palcach jednej ręki. Po przerwie bardziej aktywny. W 49. minucie wywalczył rzut wolny - mógł z niego strzelić gola, ale bramkarz Senegalu wybił piłkę, która leciała w okienko - uzasadniliśmy. Wszystkie oceny tutaj.