Mistrzostwa świata 2018. Trener Argentyńczyków zapowiada duże zmiany w składzie

Argentyńczycy są zdegustowani postawą kilku piłkarzy w meczu z Islandią (1:1). Podobnego zdania jest trener Jorge Sampaoli, który zapowiada, że w drugim spotkaniu może dojść do zmian. Ze składu może wylecieć Angel di Maria, a także inni piłkarze.

Właściwie cała gra Argentyńczyków skupiała się na Leo Messim, który bombardował co chwilę bramkę Islandczyków. Piłkarz Barcelony nie wykorzystał także rzutu karnego, ale nikt nawet nie myśli o zmianie swojego lidera. Sampaoli zastanawia się jednak nad innymi zmianami.  

ESPN donosi jednak, że po meczu z Islandią Sampaoli był zły na postawę kilku piłkarzy. Wiele wskazuje na to, że w kolejnym meczu Argentyna zagra trójką stoperów. Miejsce w składzie straci jednak Marcos Rojo, który popełniał błędy z Islandczykami. W trójce stoperów pojawią się za to Gabriel Mercado, Nicolas Otamendi i Nicolas Tagliafico.

Miejsce w składzie ma stracić także Angel di Maria, który nie angażował się w akcje swojej drużyny, a wyżej ma być przesunięty Eduardo Salvio, który świetnie radzi sobie jako skrzydłowy. 

Miejsce w składzie może stracić również słaby Lucas Biglia, a zamiast niego możemy oglądać Marcosa Acunę. 

Mecz z Argentyna - Chorwacja odbędzie się 21 czerwca. Początek spotkania o godz. 20.00.