Mundial 2018. Sergio Ramos i Nacho śmieją się z Cristiano Ronaldo

Mimo zawirowań, jakie miały miejsce wokół hiszpańskiej kadry kilka dni przed rozpoczęciem mundialu, atmosfera w zespole wygląda na dobrą. Podczas poniedziałkowego treningu widać to było po zachowaniu Sergio Ramosa i Nacho.

Choć Hiszpanie przeżyli piłkarskie trzęsienie ziemi zaledwie 48 godzin przed mundialem, kiedy krajowa federacja zwolniła dotychczasowego selekcjonera Julena Lopeteguiego, piłkarze starają się skupiać na turnieju i utrzymywać w szatni dobrą atmosferę.

W pierwszym meczu fazy grupowej La Furia Roja zremisowała 3:3 po fantastycznym widowisku z Portugalią. Pierwsza bramka padła już w 3. minucie z rzutu karnego, którego sprokurował Nacho. Chociaż sam piłkarz przyznał po ostatnim gwizdku, że faulował Cristiano Ronaldo i rywalom jedenastka się należała, część jego kolegów z zespołu sugerowała, że arbiter popełnił błąd. - Cristiano ma skłonności do tego, żeby kłaść się w polu karnym - stwierdził Gerard Pique.

Z całego zajścia na poniedziałkowym treningu śmiali się Sergio Ramos i sam Nacho, którzy odtworzyli faul na Portugalczyku. Obaj zawodnicy na co dzień występują razem z Ronaldo w Realu Madryt.

 

W kolejnych starciach w ramach fazy grupowej Hiszpanie zagrają z Iranem (20.06) i Marokiem (25.06).