Mistrzostwa świata 2018. Koniec mundialu dla chorwackiego napastnika. Selekcjoner odsyła go do domu

Według dziennika 24Sata dla chorwackiego napastnika Nikoli Kalinicia mundial już się zakończył. Selekcjoner zdecydował się odesłać go do domu.

"Bądź na bieżąco z mundialem. Wszystkie najważniejsze i najciekawsze informacje"

Według chorwackich dziennikarzy selekcjoner reprezentacji Hrvatskiej Zlatko Dalić podjął decyzję o wykluczeniu Nikoli Kalinicia z dalszego udziału w mistrzostwach świata. Spowodowane jest to zachowaniem piłkarza w ostatnim meczu z Nigerią, kiedy odmówił on wejścia na boisko w ostatnich minutach meczu. Kalinić tłumaczył się drobnymi problemami zdrowotnymi, których nie zdążył zgłosić trenerowi przed meczem. 

W poniedziałek o 16:15 odbyć ma się specjalna konferencja prasowa, na której wiadomość zostanie potwierdzona przez trenera.

W meczu z Nigerią Kalinić nie znalazł się w podstawowym składzie. Do miejsca w ataku, obok Mario Mandzukicia, wybrany został przez selekcjonera Andrej Kramarić. Gdy pięć minut przed końcem meczu, trener chciał wpuścić na boisko Kalinicia, ten zgłosił kontuzję pleców. 

Chorwaci wygrali w swoim pierwszym meczu z Nigeryjczykami 2-0, a przed nimi jeszcze grupowe mecze z Argentyńczykami i Islandczykami.

Terminarz


Drabinka finałowa i terminarz


Reprezentacja Polski skład 

Więcej o: