Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Mohamed Salah gotowy do gry? Niepokojące zdjęcie

Mohamed Salah jest gotowy do gry - ogłosiła egipska federacja. Największa gwiazda reprezentacji Egiptu ma zagrać w meczu z Rosją, ale najnowsze zdjęcia pokazują, że nie potrafi samodzielnie założyć koszulki.

Reprezentacja Egiptu przegrała swój pierwszym meczu na mistrzostwach świata w Rosji z Urugwajem (0:1). Zespół Hectora Cupera zaprezentował się solidnie, postawił się faworytom z Ameryki Południowej, a jedynego gola stracił po stałym fragmencie gry.

W drugiej serii gier Egipcjanie zagrają z Rosją. Mecz odbędzie się w Sankt Petersburgu, a na boisku ma pojawić się Mohamed Salah. Piłkarz Liverpoolu nie zagrał z Urugwajem. Cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych, przez kontuzję w finale Ligi Mistrzów.

Egipska federacja piłkarska ogłosiła, że piłkarz jest już gotowy do gry, ale zdjęcia z ostatniego treningu drużyny Cupera sugerują coś innego. Salah ćwiczy z piłką, ale nie jest w stanie samodzielnie założyć koszulki. Pomagają mu koledzy.

Egipt zajmuje trzecie miejsce w grupie A. Liderem jest Rosja, która w meczu otwarcia rozgromiła Arabię Saudyjską 5:0. W kolejnym spotkaniu Egipt zagra z Rosją, a Urugwaj z Arabią Saudyjską.

Bądź na bieżąco z informacjami sportowymi. Wszystko o mundialu i nie tylko. Zapisz się do newslettera