Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Cristiano Ronaldo i jego 'hat-trick' hitem internetu. Wpadka na antenie

Cristiano Ronaldo strzelił trzy gole w meczu z Hiszpanią. Dziennikarka TVN24 przypomniała o niezwykłym wyczynie Portugalczyka. Niestety, hattrick jednego z najlepszych piłkarzy na świecie przerósł stację informacyjną.

Mistrzostwa świata w piłce nożnej nierozerwalnie wiążą się z gigantycznym zainteresowaniem mediów. Najważniejsze informacje z rosyjskich boisk przekazywane są na bieżąco, a wszystko dla kibiców.

Dziennikarka TVN24 przypomniała na antenie o niezwykłym wyczynie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił trzy gole w meczu z reprezentacją Hiszpanii i trafił na czołówki światowych i polskich mediów. Niestety, hattrick Portugalczyka przerósł stację.

- Warto też powiedzieć, że dwa z goli w tym meczu, które należały do Cristiano Ronaldo to tzw. hattricki - powiedziała lub przeczytała na prompterze dziennikarka. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy - hat-trick to trzy gole.

TVN regularnie usuwa wideo z tej sytuacji z mediów społecznościowych powołując się na prawa autorskie.

Portugalia zremisowała z reprezentacją Hiszpanii 3:3 i zajmuje drugie miejsce w grupie B. Liderem jest Iran, który pokonał Maroko (1:0). Kolejny mecz reprezentanci Portugalii zagrają z Marokiem (20.06 o godz. 14).

Więcej o: