Sport.pl

Mistrzostwa świata 2018. Brutalny wślizg Kevina De Bruyne na treningu Belgów

Reprezentacja Belgii przygotowuje się do pierwszego meczu mistrzostw świata w Rosji. Piłkarze Roberto Martineza walczą o miejsce w podstawowym składzie, niektórzy jednak zapominają przy tym o zdrowiu kolegów z zespołu.

W trakcie treningu reprezentacji Belgii, która 18 czerwca zagra z Panamą, Kevin De Bruyne brutalnie zaatakował Adnana Januzaja. Piłkarz Manchesteru City wykonał wślizg, po którym, zamiast w piłkę, trafił w nogi kolegi z reprezentacji.

Do starcia doszło podczas otwartego treningu Belgów, który z trybun oglądało ponad 300 kibiców i 50 dziennikarzy. Początkowo De Bruyne nie zwrócił uwagi na cierpiącego Januzaja, ale po zajęciach postanowił go przeprosić.

W grupie G, Belgowie zagrają ze wspomnianą Panamą, a także z Anglią i Tunezją.

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (5)
Mistrzostwa świata 2018. Brutalny wślizg Kevinda De Bruyne na treningu Belgów
Zaloguj się
  • matur

    Oceniono 1 raz 1

    Podczas meczu „poszkodowany” zwijalby się z bólu przez pół godziny. Skrzykują byłoby słychać w promieniu 2km od stadionu

  • Wolf

    0

    I tu jest widać kolejną różnicę, dzięki której najlepsi wygrywają. W takich drużynach wszyscy wiedzą, że grach treningowych , gra się nawet faul. Dzięki temu w meczach nikt nie odstawia nogi i jednocześnie wie , jak uniknąć groźnej kontuzji. Przed telewizorem tego nikt się nie nauczy. Tak trenuje MU, MC, i wiele innych drużyn , tak kiedyś trenował Widzew( i nie pękał przed np liverpoolem czy juve). Nic w tym nadzwyczajnego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX