Mundial 2018. Robbie Williams pokazał środkowy palec. "Zrobiłem to za darmo"

Jedną z gwiazd ceremonii otwarcia mistrzostw świata w Rosji był Robbie Williams. Podczas jednej z piosenek brytyjski wokalista pokazał do kamery środkowy palec.

W czwartkowe popołudnie odbyła się inauguracja mistrzostw świata w Rosji. Podczas ceremonii otwarcia jedną z gwiazd był brytyjski wykonawca Robbie Williams, który zaśpiewał swoje trzy najbardziej znane utwory.

Podczas wykonywania utworu "Rock DJ" piosenkarz pokazał środkowy palec do kamery. Ludzie na całym świecie zaczęli się zastanawiać, dlaczego Williams zrobił coś takiego.

Mundial 2018, Robbie WilliamsMundial 2018, Robbie Williams fot. @HarryCFC_ | Twitter.com

Brytyjski wokalista był bardzo krytykowany w kraju za to, że zgodził się wziąć udział w ceremonii otwarcia w Rosji, z którą od jakiegoś czasu, mówiąc delikatnie, Wielka Brytania nie ma najlepszych stosunków.

Podczas wykonywania tej piosenki wokalista chciał najprawdopodobniej przekazać coś swoim krytykom. Tym bardziej, że Williams zmienił fragment refrenu z "But you're making me feel so nice" (tłum. Ale sprawiasz, że miło się czuję), na "But I did it for free" (tłum. ale zrobiłem to za darmo).

W czwartek rozpoczęły się mistrzostwa świata. Finał odbędzie się 15 lipca na moskiewskich Łużnikach.

Bądź na bieżąco z informacjami sportowymi. Wszystko o mundialu i nie tylko. Zapisz się do newslettera

Więcej o: