Ałan Dzagojew nie dokończył meczu Rosja - Arabia Saudyjska. Pechowa kontuzja w meczu otwarcia mundialu

Fatalnie zaczął się mundial w Rosji dla Ałana Dzagojewa. Jedna z największych gwiazd reprezentacji gospodarzu turnieju w 24. minucie opuściła boisko po kontuzji mięśnia dwugłowego uda. Rosja wygrała z Arabią Saudyjską 5:0 w meczu otwarcia mistrzostw świata 2018.

Nie wszyscy piłkarze reprezentacji Rosji będą dobrze wspominać pogrom w meczu otwarcia mundialu. Ałan Dzagojew doznał urazu i przedwcześnie musiał opuścić boisko.

W 22. minucie pierwszego meczu mundialu Rosjanie ruszyli z kontrą. Przez nikogo nie atakowany Ałan Dzagojew padł na murawę i złapał się za mięsień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Rosjanin uszkodził mięsień dwugłowy uda. Dopiero po szczegółowych badaniach będzie wiadomo, kiedy pomocnik wróci do gry.

Za Dzagojewa na boisku pojawił się Dienis Czeryszew, który w meczu z Arabią zdobył dwa piękne gole. To pierwszy z nich.

Ałan Dzagojew to jedna z gwiazd reprezentacji Rosji. W drużynie Sbornej rozegrał 58 meczów. Polacy mogą go pamiętać z bramki zdobytej przeciwko naszej reprezentacji podczas Euro 2012.