Sport.pl

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Sergio Ramos starł się z prezesem hiszpańskiej federacji

Problemów reprezentacji Hiszpanii ciąg dalszy. W środę prezes federacji , Luis Rubiales, zwolnił trenera "La Roja" Julena Lopeteguiego. Po tej decyzji doszło do konfrontacji pomiędzy Rubialesem i Sergio Ramosem.

Hiszpańska telewizja El Chiringuito TV poinformowała, że Sergio Ramos skonfrontował się na środowym treningu reprezentacji Hiszpanii z Luisem Rubialesem. Było tak gorąco, że panów musiał rozdzielać Gerard Pique.

Media w Hiszpanii nie podają o co poszło, ale najprawdopodobniej chodzi o zwolnienie trenera. Podobno jeszcze przed podjęciem decyzji o rozwiązaniu kontraktu z Lopeteguim, Sergio Ramos z kolegami próbowali interweniować u Rubialesa, by wstrzymał się ze swoją decyzją.

Ramos zapytany o całą sytuację na czwartkowej konferencji prasowej nie chciał komentować zajścia.

Na stanowisku trenera reprezentacji Hiszpanii Julena Lopeteguiego zastąpił Fernando Hierro.

Hiszpania na mundialu gra w gupie B z Portugalią, Marokiem i Iranem. Pierwszy mecz rozegrają w piątek o godzinie 20 z Portugalczykami.

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (45)
Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. Sergio Ramos starł się z prezesem hiszpańskiej federacji
Zaloguj się
 • kanty77

  Oceniono 18 razy 8

  Dla dobra drużyny, to trener nie powinien podpisywać kontraktu! Jest na mistrzostwach i tylko to się liczy!! Popieram federację! Nie można zatrudniać kogoś, kto już tam nie pracuje!

 • bartek.london

  Oceniono 6 razy 6

  Portugalia z Hiszpanią w czwartek? A to ciekawe... czwartek jest dzisiaj

 • starsza10

  Oceniono 5 razy 3

  To Ramos umie mówić? Myslałam, że od razu wali w łeb, albo wykręca ręce.

 • black_and_white_fighter

  Oceniono 3 razy 3

  a może dostali za mało biletów?

 • darrek11

  Oceniono 11 razy 3

  Raz sie zgadzam z Ramosem. Cyrk na kołach. Niestety wysoki piłkarski poziom jaki prezentuja piłkarze hiszpańscy nie przekłada sie na poziom organizacyjny federacji i poziom sędziowania w La Liga.

 • janbar22

  Oceniono 6 razy 2

  Puste ślepia dresiarza...Agresja, głupota, Ramos.

 • bamshe

  Oceniono 1 raz 1

  Leją sie i kłócą a i tak w mistrzostwach zajda daleko, nasi sie bawia i parodiują Putina i na wyjscie z grupy szanse maja 50:50 :D:D:D

 • eurotram

  Oceniono 1 raz 1

  Po głębszym namyśle zwróciłem uwagę na coś,co mnie samemu nie rzuciło się na początku w oczy i czego nikt inny chyba też nie zauważył. Otóż zwolnienie Lopetegui w tym momencie było dla Rubialesa... klasycznym dupochronem! Cwany działaczyk zrobił coś,co niekoniecznie wyjdzie na dobre kadrze,ale co uratuje mu posadę niezależnie od wyniku jaki Hiszpania osiągnie na mundialu. Bo popatrzmy: dał kadrę na mundial Hierro,który był (zaakceptowanym przez niego) asystentem Lopetegui. Jak Hierro na mundialu utonie, to kozłem ofiarnym zostanie Lopetegui,który wywinął numer tuż przed mistrzostwami (bo mimo głębokich przygotowań zabrakło pospinania wszystkiego na końcu,za co odpowiada trener); jeśli Hierro odniesie sukces, to oczywiście będzie to "zasługa prezesa,który w odpowiednim momencie odpowiednio zareagował,a przecież federacja na bieżąco wszystko zapewniała i monitorowała, więc to musiało się udać". Czyli ten cwaniaczek Rubiales będzie jedynym (niezależnie od sytuacji) wygranym tej całej zadymy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX