Sport.pl

Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. James Rodriguez opuścił trening Kolumbii

James Rodriguez oraz Wilmar Barrios opuścili czwartkowy trening reprezentacji Kolumbii. To dobre informacje dla kadry Adama Nawałki, która zmierzy się z zespołem z Ameryki Południowej.

W środowy wieczór reprezentacja Kolumbii zawitała do Kazania, gdzie będzie mieszkać podczas całego turnieju.

Następnego dnia przed południem odbył się trening reprezentacji Kolumbii. Kibiców tej reprezentacji na pewno zmartwił brak Wilmara Barriosa oraz przede wszystkim Jamesa Rodrigueza.

Być może nieobecność piłkarza Bayernu Monachium na treningu ma jeszcze związek z przeziębieniem, z którym zmagał się w zeszłym tygodniu. 

Reprezentacja Kolumbii, tak jak i Polska, znalazła się w grupie H. Zawodnicy Adama Nawałki zagrają z ekipą z Ameryki Południowej w ramach 2. kolejki fazy grupowej (24 czerwca o godz. 20).

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (33)
Mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018. James Rodriguez opuścił trening Kolumbii
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 18 razy 18

  Nie patrzeć na to, kto z rywali ma katar, albo sraczkę, to nieistotne.

  Istotne jest tylko własne przygotowanie.

  W 2006 Ekwador miał być wewnętrznie rozbity - skłócony i nieprzygotowany...

 • gunston

  Oceniono 16 razy 16

  Dobre wiadomości dla kadry Adama Nawałki bo James Rodriguez się przeziębił. Litości człowieku! Adam Nawałka zajmuje się przygotowaniem własnej drużyny a nie tym czy jakiś piłkarz rywali sobie kichnie.

 • bruno555

  Oceniono 9 razy 9

  "James Rodriguez oraz Wilmar Barrios opuścili czwartkowy trening reprezentacji Kolumbii. To dobre informacje dla kadry Adama Nawałki, która zmierzy się z zespołem z Ameryki Południowej."
  Ja bym nie życzył przeciwnikowi kontuzji lub niedysponowania. Bez klasy. Niech wszyscy będą zdrowi w naszych drużynach i zagrają dobry mecz.

 • zamani

  Oceniono 12 razy 8

  Co za kretyński sposób myślenia! Cieszyć się będziemy, kiedy wygramy z osłabionym przeciwnikiem? To teraz sport na tym polega?

 • race444

  Oceniono 7 razy 7

  Czym ten redaktorek sie podnieca, czy on nie wie , ze mecz Polska : Kolumbia jest za 10 !!! dni ?????. i James Rodriguez bedzie na 100 % zdrowy. Ja sie tylko obawiam zebysmy MY po drugim meczu nie mieli sraczki spiewajac: Polacy nic sie nie stalo.

 • radek_sziwa

  Oceniono 10 razy 6

  "To dobre informacje dla kadry Adama Nawałki"
  Ty człowieku na łeb upadłeś? Z czyjegoś nieszczęścia się cieszysz? Co za buc....

 • wozdo

  Oceniono 4 razy 4

  i to jest t gazeta ktora niby walczy o szacunek do ludzi.... żenada.. "dnbre wiadomosci bo ktos jest chory czy kontuzjowany" ???? uczycie ludzi radosci z cierpienia innych? co za dno

 • kralik111

  Oceniono 3 razy 3

  Szumanski ty maly smieciu bez honoru, nie mierz innych, a w szczegolnosci reprezentacje naszgo kraju swoja miarka i nie pisz, ze kontuzja przeciwnika jest dobra informacja dla kadry. Bedz mezczyzna, a nie malym, podlym pedrakiem. ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX