Mundial 2018. Jose Mourinho wytypował, kiedy Polska odpadnie z mundialu

Trener Manchesteru United, Jose Mourinho, kilka dni temu wytypował, jakie drużyny awansują z poszczególnych grup mistrzostw świata. Teraz - jako ekspert telewizji "Russia Today" - przeanalizował fazę pucharową. Polska nie znajdzie się nawet w najlepszej ósemce turnieju.

Mourinho w trakcie mundialu będzie ekspertem jednej z największych rosyjskich stacji telewizyjnych. Portugalczyk, który aktualnie prowadzi Manchester United, na kilka dni przed rozpoczęciem mundialu wytypował, jakie reprezentacje awansują z poszczególnych grup MŚ.

Zdaniem szkoleniowca wicemistrzów Anglii w grupie H, w której rywalizować będą Polacy, najlepszy okaże się Senegal. Tuż za nim znajdą się biało-czerwoni, trzecia będzie Kolumbia, a ostatnia Japonia. W grupie G według Mourinho wygrają Anglicy, a to oznaczałoby, że w 1/8 finału zagrają z zespołem Adama Nawałki. Tam - według Portugalczyka - przegramy z Anglikami.

W pozostałych meczach fazy pucharowej Portugalia wygra z Urugwajem, Francja wyeliminuje Nigerię, Hiszpania pokona Rosję, Argentyna Australię, Brazylia upora się z Meksykiem, Niemcy ze Szwajcarią, a Belgia pokona Senegal. 

Co dalej?

W ćwierćfinale Portugalia wygra z Francją, a Argentyna z Hiszpanią. W półfinale znajdą się również Brazylijczycy i Niemcy. Dwa ostatnie mecze turnieju - finał i o 3. miejsce - Mourinho wytypuje za kilka dni.

 

Najnowsze informacje