Mistrzostwa świata 2018. Łukasz Fabiański zmieni klub? Porozumienie coraz bliżej

West Ham United chce Łukasza Fabiańskiego. Londyński klub negocjuje warunki transferu ze Swansea. Porozumienie coraz bliżej - informuje 'Sky Sports'.

Swansea może sprzedać Łukasza Fabiańskiego, ale oczekuje siedem milionów funtów za polskiego bramkarza. West Ham United negocjuje i zbija cenę. "Sky Sports" informuje, że porozumienie pomiędzy klubami jest coraz bliżej.

Łukasz Olkowicz, dziennikarz 'Przeglądu Sportowego' poinformował, że reprezentant Polski ustalił już warunki indywidualnego kontraktu z londyńskim klubem. Do finalizacji transferu brakuje jedynie porozumienia między klubami.

Fabiański walczy o pozycję pierwszego bramkarza w kadrze

Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny rozegrali po 45 minut w meczach z Chile i Litwą. Adam Nawałka nie dał jasnego sygnału, kto będzie numerem jeden na turnieju w Rosji. Selekcjoner chce mieć obydwu bramkarzy w gotowości.

- Decyzję podejmę w Rosji. Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny dowiedzą się wcześniej, kilka dni przed meczem z Senegalem. Dziennikarze i kibice poznają pierwszego bramkarza wraz z ogłoszeniem składu na pierwszy mecz mistrzostw świata w Rosji – powiedział Nawałka po meczu z reprezentacją Litwy.

Więcej o: