Mistrzostwa świata 2018. Polacy wylądowali w Soczi

Kadra Adama Nawałki wyruszyła w drogę do Rosji. W środę o godzinie 10 reprezentanci Polski dojechali na lotnisko Chopina. Przeszli szybką odprawę i wylecieli do Soczi. Na miejsce dotarli o godz. 14.

Przejazd z Hotelu DoubleTree by Hilton na lotnisko Chopina, a następnie lot do Soczi. Tak wyglądał poranek reprezentacji Polski po meczu z Litwą. We wtorek kadra Adama Nawałki pokonała Litwinów 4:0 i do Rosji odleciała w świetnych nastrojach.

Polacy odlecieli do RosjiPolacy odlecieli do Rosji Twitter/Screen

Więcej o meczu Polska - Litwa w tekście Pawła Wilkowicza

Pierwszy na lotnisku pojawił się Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Chwilę później pod terminal podjechał autokar z piłkarzami. Ubrani w garnitury, wyposażeni w okulary słoneczne. Tak prezentowali się polscy piłkarze.

Robert Lewandowski przed wylotem do RosjiRobert Lewandowski przed wylotem do Rosji Twitter/Screen

Zawodnicy nie rozmawiali z dziennikarzami. Rozdali kilka autografów, pozowali do zdjęć. Następnie ruszyli do samolotu. Na lotnisku nie zabrakło dopingu kibiców i wzajemnych pozdrowień. Chwilę później w mediach społecznościowym kadrowiczów pojawiły się zdjęcia z pokładu samolotu.

Do Soczi kadra Nawałki doleciała o godz. 14. Pierwsze zdjęcie z rosyjskiej ziemi wrzucił na Twittera Grzegorz Krychowiak. O 17:30 oficjalna konferencja reprezentacji Polski. Po konferencji piłkarze pojawią się na pierwszym treningu w ośrodku treningowym w Soczi.

Pierwszy mecz na mistrzostwach świata w Rosji reprezentacja Polski rozegra z Senegalem. Pierwszy gwizdek 19.06 o godz. 17. Kolejnymi rywalami kadry Nawałki będą Kolumbijczycy i Japończycy.

Więcej o: