MŚ 2018. Rosja przygotowana na mundial? Zaplecze sanitarne na stadionie w Wołgogradzie mówi co innego

Do rozpoczęcia piłkarskich mistrzostw świata zostało już coraz mniej czasu, a w Rosji niektóre obiekty zaskakują swoim wyglądem. Śmiech internautów wywołało zdjęcie zaplecza sanitarnego stadionu w Wołgogradzie, na którym jeden ze swoich meczów grupowych rozegra reprezentacja Polski.

Użytkownik "nezygaru" udostępnił na swoim koncie na Twitterze zdjęcie zaplecza sanitarnego stadionu w Wołgogradzie, na którym już niedługo zostaną rozegrane mecze piłkarskich mistrzostw świata. Na fotografii widnieje szereg muszli klozetowych, ustawionych jedna obok drugiej, bez żadnych odgradzających ścian.

"Nowy stadion FM-18 Wołgograd Arena już zaskoczył pierwszych gości swoim komfortem. Szczególnie muszle klozetowe, umieszczone blisko siebie bez żadnych przegród" - napisał twórca fotografii.

Pod zdjęciem można znaleźć liczne komentarze, również z Polski. "Papieru toaletowego też nie można się spodziewać..." - brzmi jeden z bardziej ironicznych.

Na stadionie w Wołgogradzie swój trzeci mecz grupowy rozegra reprezentacja Polski. Biało-czerwoni zagrają tam z Japonią 28 czerwca. Wcześniej, 19 czerwca zmierzymy się z Senegalem (w Moskwie) i 24 czerwca z Kolumbią (w Kazaniu).

MŚ w Rosji rozpoczną się 14 czerwca i potrwają do 15 lipca. Rozegrane zostaną na 12 stadionach w 11 miastach: Moskwie (mecz otwarcia i finał), Jekaterynburgu, Kaliningradzie, Kazaniu, Niżnym Nowogrodzie, Rostowie nad Donem, Sankt-Petersburgu, Samarze, Sarańsku, Soczi i Wołgogradzie.

Więcej o: