Polska - Nigeria. Znamy skład Polski!

Znamy już skład Polski na mecz towarzyski z Nigerią. Adam Nawałka zdecydował się od pierwszej minuty postawić na debiutujących w kadrze Przemysława Frankowskiego i Dawida Kownackiego. Początek o 20.45 we Wrocławiu. Relacja na żywo w Sport.pl - to jest twój live!

Starcie z Nigerią będzie pierwszym tegorocznym sprawdzianem polskich piłkarzy przed czerwcowym mundialem w Rosji. Trener Adam Nawałka musi sprawdzić formę wielu zawodników, dlatego postawił na kilka nowych twarzy.

W bramce zobaczymy nasz najpewniejszy punkt, Łukasza Fabiańskiego. Mimo wcześniejszych informacji o nieobecności Łukasza Piszczka, defensor Borussii Dortmund wybiegnie w piątek na boisko. Wesprą go na środku Kamil Glik i na lewej obronie Marcin Kamiński.

W linii pomocy swój reprezentacyjny debiut zaliczy zawodnik Jagiellonii Białystok, Przemysław Frankowski. Obok zagrają Karol Linetty, Grzegorz Krychowiak i Rafał Kurzawa.

O ile Robert Lewandowski to nie zaskoczenie, to Dawid Kownacki już owszem. Młody talent z Sampdorii Genua zdobył zaufanie Adama Nawałki i także po raz pierwszy w karierze wybiegnie w reprezentacyjnej koszulce od pierwszej minuty. Jedenastkę dopełni Piotr Zieliński.

Skład Polski: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Marcin Kamiński - Przemysław Frankowski, Karol Linetty, Grzegorz Krychowiak, Rafał Kurzawa - Piotr Zieliński, Robert Lewandowski, Dawid Kownacki

Najnowsze informacje