Sport.pl

Reprezentacja Polski. Tomasz Iwan chce wprowadzić nietypowe metody treningowe do drużyny Adama Nawałki

Dyrektor techniczny reprezentacji Polski, Tomasz Iwan planuje wprowadzić nowe, nietypowe elementy do treningów drużyny narodowej. Iwan zaproponował m.in. ćwiczenia z wykorzystaniem lin bungee oraz tuneli aerodynamicznych - informuje "Super Express".

Bungee fitness, tak nazywa się ćwiczenie wykorzystujące liny bungee, które do treningów reprezentacji Polski chce wprowadzić Tomasz Iwan. Byłoby to bardzo duże urozmaicenie zajęć prowadzonych podczas zgrupowań biało-czerwonych.

Do tej pory w ramach treningów alternatywnych reprezentanci Polski często wybierali się na pole golfowe, strzelnice czy na mecze paintballowe. Do tego zestawu podczas kolejnych zgrupowań może dojść wspomniany bungee fitness, a także ćwiczenia w tunelach aerodynamicznych.

Dużym zwolennikiem takich metod treningu rozluźniającego jest Tomasz Iwan, którego partnerka jest instruktorką bungee fitnessu. -  Przeglądając kiedyś internet zauważyłam filmik, który mnie urzekł. Był to właśnie trening grupowy na bungee. Zobaczył go też mój partner, po czym stwierdził, że nie ma na co czekać i pora wprowadzić to do Polski. Zaczęłam więc szukać kursu lub szkoły za granicą, gdzie mogłabym zdobyć odpowiednie umiejętności i wykorzystać je w kraju - mówiła w sierpniu partnerka Iwana, Natalia Jakuła w rozmowie z "myfitweb.pl".

Teraz Jakuła ma już odpowiednie uprawnienia do prowadzenia zajęć w Polsce, a Iwan zafascynowany nową formą treningu chce wprowadzić bungee fitness do kadry. Według informacji "Super Expressu" dyrektor techniczny reprezentacji otrzymał już wstępną zgodę od Adama Nawałki.

Ćwiczenia z wykorzystaniem lin bungee są treningiem fizycznym połączonym z zabawą. Podczas zajęć pracują wszystkie partie ciała, najbardziej górne. Każdy użytkownik w trakcie bungee fitnessu musi posiadać specjalne spodenki ochronne.

Więcej o:

Najnowsze informacje

Komentarze (10)
Reprezentacja Polski. Tomasz Iwan chce wprowadzić nietypowe metody treningowe do drużyny Adama Nawałki
Zaloguj się
 • tadek1703

  Oceniono 1 raz 1

  Niech ta partnerka cwiczy ludzi od ktorych nikt nie wymaga rezultatow(zdjecie). Teraz jak nasza reprezentacja jest na poziomie to przyciaga pasozytow.

 • pawelk88

  Oceniono 1 raz 1

  przygotowania do mundialu? ćwiczenia dla kobiet :O lol, 3 szybkie szpile i do domu, dejcie ich od razu na kopalnia... będą wiedzieć co to jest robota za grosze, to od razu zaczną zapier...

 • starsza10

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Iwan nie chce dłużej utrzymywać partnerki, więc znalazł dla niej ciepłą posadkę. Teraz jak się otworzą porfele przed Rosją, to może nawet psa da się wziąć na etat, bo jak piłkarze za nim biegają, to mają trening. Panie Nawałka, uważaj Pan, z kim pracujesz.

 • aramba

  0

  Żenujące....

 • swieta-panienka

  0

  Iwan chce dać swojej kobiecie zarobić? Hmm... Nawałka powinien powiedzieć, bungee tak, ale nie z babą Iwana

 • Marcin Gorka

  0

  Wy na tym zdjęciu widzicie Piszczka i Iwana? A wczoraj ktoś z was napisał, że mistrzami u21 zostali Hiszpanie. Czy to jest portal ala ukryta kamera?

 • rownowaznik

  0

  Co Ci ludzie by zrobili bez google i YT ...

 • teaearlgrey

  0

  Partnerka pojedzie z bungeebiznesem, do tego wentylatory od szwagra się skołuje i żyć nie umierać. Ognisko zabawowe "U Iwana" zaprasza!

 • fromG y

  0

  ja głupi myślałem że rola pajaca nie wymaga szczególnych uprawnień

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX